l’atelier de francais 100 mln osób używa języka francuskiego w biznesie

Przyjazna metoda nauczania

Stworzyłam L’atelier dla Firm, by wspierać przedsiębiorstwa w rozwoju biznesu, a ich Pracowników w osiąganiu sukcesów w sferze zawodowej. Nasza autorska, skuteczna i przyjazna metoda nauczania języka francuskiego przyczynia się do szybkich postępów naszych słuchaczy.

Zapraszam, Sandrine Jaques

Szkoła języka francuskiego

L’atelier dla Firm to wysoce wyspecjalizowana oferta skierowana do klientów biznesowych. Powstała jako odpowiedź L’atelier de francais na wymagania firm i instytucji. Wyjątkowy charakter i potencjał L’atelier de francais, a takżerenoma i uznanie jakie szkoła zdobywa od wielu lat jest gwarancją jakości i wysokiego poziomu nauczania.

L'atelier dla Firm jest niezwykłym miejscem kontaktu z kulturą frankofońską. Wybitni lektorzy, wspaniali metodycy i cały personel L’atelier otaczają każdego Klienta opieką i wsparciem w nauce języka. Przyjazna atmosfera pracy oraz skuteczne metody nauczania sprawiają, że nauka w L’atelier jest wyjątkowo „przyjemnym obowiązkiem”.

Rozumiemy, jak ważna w biznesie jest znajomość języka francuskiego. Nasi klienci dobrze wiedzą, że opanowanie przez pracowników drugiego najpopularniejszego języka w Europie, to niepowtarzalna szansa na zwiększenie ich potencjału.

Pracownicy uczestniczący w kursach L’atelier dla Firm swobodnie komunikują się z zagranicznymi partnerami - przedstawiają ofertę firmy, prowadzą skomplikowane negocjacje, czy stają się liderami międzynarodowych projektów. Dzięki temu przed firmami i instytucjami otwierają się nowe możliwości rozwoju działalności biznesowej.

W l’atelier dla Firm bacznie obserwujemy zmieniającą się gospodarkę światową i potrzeby rynku. Mając to na uwadze stale rozszerzamy naszą ofertę kompleksowych i specjalistycznych kursów skierowanych do Firm.

  • Specjalizacja w języku francuskim
  • Kursy „szyte na miarę”
  • Elastyczny harmonogram zajęć
  • Sprawdzone metody
  • Wysoko wykwalifikowani lektorzy
  • Stały nadzór metodyczny
  • Raporty okresowe z postępów w nauce
  • Atrakcyjny system rabatowy
  • Kursy enologii NOWOŚĆ

Zobacz listę naszych Klientów

Kursy języka francuskiego
Pełna OFERTA dla firm Pobierz PDF

Kontakt dla firm

L'ATELIER DE FRANCAIS dla firm
Szkoła języka francuskiego
Sandrine Jacques
ul. Chmielna 21 lok. 5
00-021 Warszawa
tel. +48 22 826 69 37, 22 826 12 08

Kordynatorka Projektu:
Karolina Szczepanik
karolina@francuski.com.pl                                                                                                                                                                           tel. 519 771 321