l’atelier de francais Trzeci najpopularniejszy język Internetu

Doświadczeni lektorzy

Nasz zespół tworzą doświadczeni lektorzy polscy i francuscy. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi, a także znajomość języka specjalistycznego sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych najbardziej wymagających Klientów.

Indywidualne podejście, optymizm i zaangażowanie naszych lektorów przekładają się na sukcesy naszych słuchaczy. A takie sukcesy cieszą nas najbardziej.

Zależy nam na zrozumieniu potrzeb naszych Klientów oraz wskazaniu najbardziej optymalnych sposobów ich zaspokojenia. Indywidualnie profilujemy program i komponujemy kursy dla każdej Firmy.

Kursy językowe dla prawników

Nauka o winie

Kursy enologi prowadzi Maxime Girard.

Języka francuskiego uczą od wielu lat

Jolanta Kapcia

Specjalizuje się w nauce „français des institutions européennes

„Zagadnieniami europejskimi interesowałam się od dawna. Impulsem do stworzenia specjalistycznego programu obejmującego tę dziedzinę, stała się dla mnie perspektywa nadchodzącej Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.”

Sébastien Ducourtioux

Specjalizuje się w nauce „français des affaires”.

„Dyplom wyższej szkoły handlowej i praca na stanowisku dyrektora handlowego, pozwoliły mi dobrze poznać świat biznesu zarówno w teorii, jak i w praktyce, a obecnie realizować jedną mych największych pasji, jaką jest nauczanie.”

Ewa Niedźwiecka

Specjalizuje się w nauce „français juridique”.

„W zajęciach opartych na programie mojego autorstwa uczestniczyło już wielu prawników i managerów, dla których „Francuski prawniczy” stał się istotną bazą do działań na polu zawodowym.”

Kursy języka francuskiego
Pełna OFERTA dla firm Pobierz PDF

Kontakt dla firm

L'ATELIER DE FRANCAIS dla firm

Szkoła języka francuskiego
Sandrine Jacques
ul. Chmielna 21 lok. 5
00-021 Warszawa
tel. +48 22 826 69 37, 22 826 12 08

Kordynatorka Projektu:
Karolina Szczepanik
karolina@francuski.com.pl
tel. 519 771 321